İnsan Kaynakları Politikamız


İnsan Kaynakları politikamız, karşılıklı güven ve etik değerlerin temel alındığı bir anlayışa dayanmaktadır. Dinamik ve güçlü yönetici kadromuzun liderliğinde, çalışanlarımızla birlikte kurumsal girişimcilik ruhunu geliştirme hedefi taşımaktayız. Odaklandığımız iş alanlarında elde ettiğimiz başarılarla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmayı amaçlıyoruz. Özmen Group olarak, sürdürülebilir başarının insan odaklı olduğunun bilincindeyiz ve tüm çalışanlarımızın kariyer planları ve görevlerinde başarılarını ve verimliliklerini artırmaları için mesleki ve kişisel eğitimlerini desteklemekteyiz.


Şirket genelindeki tüm birimler ve yöneticiler, İK departmanının şirketin başarılı bir şekilde büyümesi için gerekli gördüğü düzenlemelere destek vermek üzere koordineli bir şekilde çalışmaktadır. Son derece yetenekli ve motivasyonu yüksek çalışanların istihdamı ve çalışanlarla kurulan güçlü iletişim ağı, şirketin temel yönetim prensiplerinden birini oluşturmaktadır.


Özmen Group olarak amacımız, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, onları eğitmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır.